Centrum Medyczne Unicare: czy warto się tam wybrać?

Written by

Jak najbardziej tak. Jeśli masz zatem jakieś wątpliwości w sprawie swojego zdrowia albo chcesz zrobić obligatoryjne badania, to warto nawet jeszcze dzisiaj zarezerwować wizytę.

Należy dodać, że Centrum Medyczne Unicare ma doświadczenie. Ma też renomę w środowisku. Co ważne, ta placówka medyczna posiada trzy różne placówki. To zaś super sprawa. Dzięki temu zainteresowane osoby będą mogły wybrać coś idealnie dla siebie. Do dyspozycji jest na przykład oddział na Wilanowie. A dokładnie to przy ulicy Hlondy 2, lokal U8. W razie czego możesz również zdecydować się na oddział na Targówku. W tym przypadku to Centrum Medyczne Unicare przyjmuje przy ulicy Rembielińskiej 20. Ostatnim wyborem jest Warszawska Wola. Zainteresowała Cię ta opcja? Jeśli tak, to możesz zdecydować się na wizytę pod takim adresem: aleja Jana Pawła II 61, lokal 213. Kiedy dokładnie przyjmuje Centrum Medyczne Unicare? Od poniedziałku nawet do soboty. Warto jednak zauważyć, że w pierwszych pięciu dniach tygodnia możesz liczyć na przyjęcie od 08:00 nawet do 21:00. Natomiast w soboty – trzy wyżej wymienione oddziały Centrum Medycznego Unicare – przyjmują od 08:00 do 15:00. Należy od razu wspomnieć, kiedy zaś działa punkt pobrań.

Na szczęście także przez sześć dni w tygodniu. To zaś ważna informacja. Warto dodać, że zawsze od 08:00 do 12:00. Jeśli zatem musisz zrobić jakieś badania (bo Ty tego chcesz albo zlecił Ci je lekarz), to warto jak najszybciej udać się do tej placówki.

Dlaczego warto jednak wybrać właśnie Centrum Medyczne Unicare? Z kilku względów. Przede wszystkim jest to miejsce bardzo znane i zarazem cenione. Nie może być jednak inaczej. W końcu pracują tam dobrej jakości specjaliści. Są to osoby kompetentne i stale poszerzające swoje kwalifikacje. Należy do tego dodać, że Centrum Medyczne Unicare ma bardzo dobrej jakości usługi, ponieważ ta firma posiada nowoczesne sprzęty, akcesoria itp. W związku z tym usługi medyczne są świadczone nie tylko dokładnie, ale także bez niepotrzebnego dyskomfortu. Poza tym wszystko odbywa się w znakomitej atmosferze, co także nie powinno być bagatelizowane. Jakie zaś usługi są konkretnie oferowane przez Centrum Medyczne Unicare? Są to między innymi konsultacje. Tak samo, jak badania USG 3D oraz 4D. Na co jeszcze można się zdecydować? Są to badania prenatalne. Tak samo, jak ginekologia estetyczna. W razie czego możesz również zdecydować się na badania laboratoryjne. Pełny wachlarz dostępnych możliwości znajduje się na stronie internetowej Centrum Medycznego Unicare.

Sprawdź również: http://unicare.pl/

Article Categories:
Zdrowie

Comments are closed.